زمین تا صد سال دیگر میزبان بیگانگان فضایی می‌شود

 بر اساس یک پیش بینی علمی در کمتر از صد سال دیگر بیگانگان فضایی به زمین می آیند.

به گزارش خبرگزاری مهر، ژوسلین بل برنل در کنفرانس یوروساینس دوبلین گفت: ما نشانه‌هایی از حیات در دیگر سیاره‌ها را مشاهده کردیم و احتمال زیادی می‌دهیم طی قرن بعد با موجودات هوشمند فضایی مواجه شویم.
 
پس از این سخنرانی یکی از حضار از وی سوال کرد: "ما چقدر آمادگی برخورد و مواجه با آنها را داریم؟ باید با آنها چه کنیم؟ از آنها در باغ وحش نگهداری کنیم؟"
 
او در پاسخ به این سوال گفت حتی اگر آنها را ببینیم مدت زیادی طول خواهد کشید تا بتوانیم از طریق امواج رادیو یا لیزر با آنها ارتباط برقرار کنیم.
 
بررسی که از بیش از 2 هزار انگلیسی به عمل آمده نشان می‌دهد 44 درصد آنها به وجود حیات در سایر سیاره‌ها معتقدند و یک سوم شرکت کنندگان در نظرسنجی گفته بودند ما باید در جستجوی موجودات فضایی باشیم و دنبال راهی برای برقراری ارتباط با آنها باشیم.
 
دانشمندان در این باره به دوگروه تقسیم شده‌اند، عده‌ای معتقدند باید حضورمان را به فضایی‌ها ثابت کنیم و عده‌ای دیگر معتقدند باید از آنها پنهان شویم.
 
گروه دوم معتقدند با این کار آدم فضایی‌ها را نسبت به خودمان تحریک می‌کنیم و این اقدام احتمال حمله آنها به زمین را قدرت می‌بخشد. آنها معتقدند همه قدرت‌های دفاعی ما در برابر قدرت آنها بی فایده است.
 
استفان هاوکینگ، درباره احتمال تسخیر کره زمین توسط بیگانگان با هدف استفاده از منابع زمین هشدار داده است. او می‌گوید آمدن بیگانگان به زمین مثل کشف قاره آمریکا توسط کریستف کلمب است. این اتفاق قطعا به نفع ما نخواهد بود.
منبع:
سایت همشهری
/ 3 نظر / 24 بازدید
مرتضی ولی زاده

از اینکه در سیارات دیگر بشر وجود دارد هیچ شکی نیست ، ولی بایدبه این نکته توجه داشته باشیم که علم 27 قسم است از زمان آدم تا کنون 2 قسم به دست بشر رسیده است 25 قسم دیگر آن نزد امام زمان است که بر اساس نشانه ها ظهور نزدیک است و وقتی ظهور کند 27 قسم علم کامل میشود و ما هم در مقابل ربیگانه ها برابر میشویم و اهل آسمان ها و زمین در صلح و صفا به سر میبرند همان تور که خدا در قرآن گفته است قیامت نمیشود تا زمانی که انسان آسمان ها را فتح کند .

زیبا

واقعا این حرف های ک گفتید واقعا دارد ممنون از خبر های خوبتان[لبخند]