تیشرت با قابلیت اتصال به اینترنت و برنامه ریزی


فکر می کنید که یک تیشرت به جز جنس مرغوب، رنگ خوب و طراحی زیبا، چه مشخصه و امکاناتی باید داشته باشد؟ نظرتان درباره تیشرتی که صفحه نمایش LED، دوربین، میکروفون، اسپیکر و شتاب سنج داشته و با تلفن هوشمندتان قابل کنترل است چیست؟ این ایده کلی و فکری است که در پس پلتفرم TshirtOS قرار دارد و همان طور که از ظاهرش پیداست، فعلا تنها یک طرح اولیه است و تا تجاری شدن فاصله فراوانی دارد. 
 
این تیشرت می تواند توییت های دریافتی را نمایش دهد، موسیقی و کلیپ های ویدیویی را پخش کند و حتی پس از عکاسی، تصاویر را در اینستاگرام آپلود کند. 
 
CuteCircuit که طراح این تیشرت است، می گوید هنوز همه چیز در حد یک محصول آزمایشی است، اما داشتن یک تیشرت هوشمند می تواند ایده ای بسیار جذاب برای مصرف کنندگان باشد. هنوز هیچ اطلاعاتی در خصوص مشخصات فنی و قیمت یا زمان عرضه این تیشرت اعلام نشده است. البته برخی حدس و گمان ها هم حاکی از نمایشی و تبلیغاتی بودن این حرکت هستند و احتمال عرضه چنین محصولی را بسیار کم می دانند. 
 
به هر حال تا مشخص شدن موارد این چنینی، پیشنهاد می کنم تماشای ویدیوی جذاب این تی شرت را از دست ندهید.
منبع:
سایت نارنجی
/ 8 نظر / 127 بازدید
خمحع

عالي

خمحع

عالي

مهسا

مچكرم ممنون

رز

خیییلییی خووووببببهههه

مریم

با سلام ممنونم واقعا عالیه کاشکی منم یکیشو بتونم تو اینده بعد از عرضه در بازار تهیه کنم

دانش آموز

سلام... وبلاگتون خیی خوب بود واقعا من استفاده کردمممم!!!! ممنون !!!

نابغه

اگر این تی شرت هوشمند به بازار برسد اشکالات زیادی خواهد داشت مثلا امواج ماهواره ای و مغناطیسی مسلما روی بدن فردی که این لباس را به تن کرده است اسیب خواهد رسانید پس لطفا اگر می توانید با صاحب این فناوری در رتباط باشید بگویید فکری بر این مسئله داشته باشند. گرچه هیچ راهی وجود ندارد باتشکر

احمد

سلام . دوست عزیز . مطالبت جالب بود برام. منم خیلی به این مطالب علاقه دارمو . دستی به قلم .[لبخند] یه پیشنهاد دارم . میتونی مطالبتو بزاری اینجا http://persiane.ir/?zir=4530 به ازای هر مطلبت هم بهت پول میدن . هم ی وب سایت توریه ک بازدید کنندشم زیاده . چمد نمونه از کارایی خودمم میزارم برات http://persiane.ir/The-majority-of-the-Galaxy-S8s-Galaxy-S7-is-sold-by-the-Bell-Bell-Institute.html http://persiane.ir/Laying-Initial-Images-From-Nokias-New-Nokia-8-Branding-Design.html http://persiane.ir/Is-your-mobile-charger-main-Methods-of-detecting-counterfeit-charger-FIK-from-the-original.html http://persiane.ir/The-new-Chinese-handsets-Mizu-Peru-7-and-Pro-7-Plus-were-introduced-and-technical-specifications-and.html http://persiane.ir/Scam-method-through-virtual-store-launcher-in-messenger-software.html کاری نداره . به نظرم چون کارت خوبه بیا اینجا حداقل این کارو میکنی یه برداشتیم داشته باشی روزی تا 20 مطلبم میتونی بزاری . میشه تغریبا 12 تومن روزی ، هم مطالبتو گذاشتی هم ی پولی گیت یاد موفق باشی