جدیدترین خبرهای علمی روز دنیا

سلام به شما بازدید کننده گرامی. با تشکر فراوان نسبت به انتخاب شما لازم به ذکر است که این وبلاگ فقط برای بالا بردن اطلاعات علمی ایرانیان می باشد،باشد که روزی ایرانیان به بالاترین درجه علمی دست یابند.

Panasonic بازهم وارد دنیای Game میشود !
نویسنده : محمد علی بغمایی پور - ساعت ۱:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/۱٧
 

Panasonic بصورت رسمی اعلام کرد که باز هم قصد دارد وارد دنیای کنسول ها شود ولی اینبار با یک کنسول کاملا متفاوت ، این کنسول کاملا آنلاین میباشد و Jungle نام دارد !این کنسول برای بازی های آنلاین و بیشتر MMO ساخته شده است و از تکنولوژی پیشرفت داده شده ی کنسول 17 ساله و شکست خورده ی قبلی این شرکت استفاده میکند . 3DO کنسولی بود که در بهترین روز های Sega و Nintendo وارد بازار شد و به سادگی هم شکست خورد .

کارکنان این شرکت میگویند : " ما این داستان را اینطور آغاز کردیم که از مردم بپرسیم که چه چیزی میخواهند ؟ و بیشتر رای ها این بود که گیمرها به بازی های آنلاین ، کنسول های Partable ، ایده های جدید و تجربه ای متفاوت علاقه مند بودند ، و این زمانی بود که Jungle بدنیا آمد ! "

" از نظری میتوانیم بگوییم که این دستگاه یک موبایل است که از سیستم بازی های آنلاین پشتیبانی میکند ولی این کنسول قصد دارد که دنیای بازی های Online را تسخیر کند ! ما در حال حاضر در حال کار با بزرگترین شرکت هایی هستیم که بازی های Online میسازند و بازی های جدیدی را بر روی Jungle خواهیم آورد . "

این کنسول شامل یک کیبورد ، Touchpad ، D-Pad میباشد و همچنین از پورت های HDMI و Micro-USB پشتیبانی میکند .

اولین بازی ای که برای این کنسول معرفی شد Battlestar Galactica MMO بود !

Jungle سیستم تلویزیونی جدیدی را نیز بهمراه دارد که به این بخش Online Underground نام دارد و شرکت Panasonic برای شبکه های این سیستم ، انیمیشن های انحصاری هم عرضه خواهد کرد .

منبع:

سایت بازی نما