جدیدترین خبرهای علمی روز دنیا

سلام به شما بازدید کننده گرامی. با تشکر فراوان نسبت به انتخاب شما لازم به ذکر است که این وبلاگ فقط برای بالا بردن اطلاعات علمی ایرانیان می باشد،باشد که روزی ایرانیان به بالاترین درجه علمی دست یابند.

بیش از ۵۰۰۰ کاربر متقلب StarCraft II شناسایی شدند
نویسنده : محمد علی بغمایی پور - ساعت ٢:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/۱٢
 

Blizzardماه گذشته اعلام کرد اقداماتی را علیه کسانی که اقدام به تقلب در بازی StarCraft II در سرورهای آنلاین Battle.net کنند انجام خواهد داد که اکنون معلوم شد شوخی نبوده است.

به گزارش IGN این شرکت امروز در پستی در سایت رسمی خود اعلام کرد که بیش از ۵۰۰۰ بازیکن را به دلیل تقلب ممنوع کرده است.

Blizzard گفت : “ما اقداماتی مثل تعلیق و ممنوعیت را برای بیش از ۵۰۰۰ بازیکن StarCraft II  که بر خلاف قوانین Battle.net در مورد تقلب و نرم افزارهای هک  , اقدام به تقلب کرده اند انجام داده ایم.”

“علاوه بر خراب کردن قوانین رقابت جوانمردانه که از ارکان اصلی سرور Battle.net است , تقلب و هک میتواند به پایداری و کیفیت سرویس لطمه وارد کند.”

“دستیابی به پایداری , امنیت و اطمینان در یک بازی آنلاین برای بازیکنان از اولویت های ماست و ما برای رسیدن به هدف خود این کار را ادامه خواهیم داد.”

البته بازیکنان آنلاین عزیز داخل کشور که از سرورهای مجانی و بازی های کرک شده استفاده میکنند نگران این موضوع نباشند ولی کلا تقلب در یک بازی آنلاین کار پسندیده ای نیست.

منبع:

www.winbeta.net