جدیدترین خبرهای علمی روز دنیا

سلام به شما بازدید کننده گرامی. با تشکر فراوان نسبت به انتخاب شما لازم به ذکر است که این وبلاگ فقط برای بالا بردن اطلاعات علمی ایرانیان می باشد،باشد که روزی ایرانیان به بالاترین درجه علمی دست یابند.

مایکروسافت : جنگ مارکوس فنیکس را نیز در پاییز تمام کنید !!
نویسنده : محمد علی بغمایی پور - ساعت ٢:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/۱٢
 


چندی پیش کلیف بلزینسکی با حضور در برنامه ی Jimmy Fallon به طور رسمی اعلام کرده بود عنوان Gears of War 3 در تاریخ 8 آپریل سال 2011 عرضه خواهد شد . اما مایکروسافت بعدا این تاریخ را به 5 آپریل تغییر داد تا طرفداران گیرز , 3 روز زودتر عنوان محبوب خود را تجربه کنند .

اما امروز مایکروسافت رسما اعلام کرد این عنوان با تاخیری چند ماهه در پاییز سال 2011 عرضه خواهد شد ! ضمن اینکه طبق گفته ی مایکروسافت این فقط یک تاخیر عادی است !

مایکروسافت در این رابطه می گوید :
" Gears of War 3 تبدیل به بزرگترین لانچ در بین تمامی سرگرمی های سال 2011 خواهد شد ! تیم های مایکروسافت و اپیک در به خوبی در حال کار بر روی Geow 3 هستند تا بهار 2011 این عنوان عرضه شود اما به دلیل بازاریابی و هدف قرار دادن فصل تعطیلات این عنوان را به پاییز 2011 منتقل کردیم "

تحلیل گران معتقدند این حرکت به خاطر فاصله گرفتن تاریخ عرضه ی گیرز از دیگر بازی بزرگ Epic یعنی Bulletstorm تا هر دو عنوان بتوانند به اهداف از پیش تعیین شده در بازار برسند . عده ای نیز این حرکت را به یک رونمایی بزرگ مایکروسافت در سال 2011 ربط می دهند و باز هم نام 343 Industries در این گمانه زنی ها به چشم می خورد !

در هر حال منتظر می مانیم تا مارکوس فنیکس نیز مانند مستر چیف , جنگ را در پاییز تمام کند !

منبع:

سایت بازی نما