جدیدترین خبرهای علمی روز دنیا

سلام به شما بازدید کننده گرامی. با تشکر فراوان نسبت به انتخاب شما لازم به ذکر است که این وبلاگ فقط برای بالا بردن اطلاعات علمی ایرانیان می باشد،باشد که روزی ایرانیان به بالاترین درجه علمی دست یابند.

معرفی شوالیه های سیاه پوش گیگابایت
نویسنده : محمد علی بغمایی پور - ساعت ٩:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٦/۳٠
 

 

گیگابایت از مادربردهای سری P67 خود که برای اولین بار با PCB مشکی رنگ تولید می شوند، پرده برداشت.

سال هاست که گیگابایت تمامی مادربردهای خود در رده های مختلف را با PCB های آبی رنگ تولید می کند. رنگ آبی مادربردهای گیگابایت به نوعی وجه تمایز و هویت سازمانی محصولات این شرکت است و در بسیاری از مواقع حتی بدون خواندن نام گیگابایت و فقط به واسطه رنگ خاص PCB مادربرد، می توان حدث زد که باید با یکی از محصولات گیگابایت سرو کار داشته باشیم.

اما این شرکت نام آشنا که در حال حاضر بزرگترین نام در تولید مادربرد در جهان به شمار می آید، در اقدامی جالب و خبر ساز، اقدام به تولید مادربردهای سری P67 خود با PCB مشکی رنگ نموده است.

استفاده از رنگ مشکی فقط به رنگ PCB منحصر نمی شود و گیگابایت در تولید این رده از محصولات خود از شکاف های حافظه و سینک های خنک خنک کننده مشکی رنگ استفاده نموده است. به طوری که شکل ظاهری این مادربردها کاملا مشکی به نظر می رسد.

مادربردهای سری P67 گیگابایت بر پایه جدیدترین چیپ ست شرکت اینتل (که هنوز به بازار عرضه نشده است) طراحی و تولید شده اند و از سوکت های جدید LGA 1155 اینتل بهره می برند.

گیگابایت دو مدل مادربرد از این سری را با PCB مشکی رنگ تولید نموده است که شامل دو مدل رده بالای این شرکت با نام های P67A-UD5 و P67A-UD7 می شوند. هر دور این مادربردها از چیپ ست قدرتمند P67 و سوکت LGA 1155 بهره می برند و از فن آوری های SATA 3 و USB 3.0 به صورت ذاتی و به واسطه چیپست P67 بهره می برند.

منبع:

www.winbeta.net